• Rafał Pluciński

Zasady i standardy sterylności w związku z COVID-19 w Opacz Centrum Rehabilitacji

W trosce o Państwa zdrowie oraz komfort, Opacz Centrum Rehabilitacji przestrzega wszelkich niezbędnych norm i wytycznych dotyczących COVID-19, rekomendowanych przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów. Każdy zabieg poprzedzony jest wypełnieniem przez Pacjenta ankiety kwalifikacyjnej, której celem jest upewnienie się, że świadczenia realizowane są tylko dla osób zdrowych.

W naszym centrum znajdziecie Państwo dozowniki z płynem dezynfekcyjnym przed wejściem i na terenie obiektu.

Cały personel Opacz Centrum Rehabilitacji przestrzega wszystkich norm i zaleceń w zakresie higieny oraz ochrony osobistej tj. noszenie masek i przyłbic, mycie oraz dezynfekcja rąk.

Gabinety, pomieszczenia, wszystkie przyrządy i urządzenia są na bieżąco odkażane, a środki jednorazowego użytku są wymieniane i utylizowane po każdym pacjencie.

Kontakt między pacjentami ograniczony jest do minimum poprzez staranne, telefoniczne umawianie wizyt na konkretne godziny, zastosowanie przerw pomiędzy kolejnymi pacjentami oraz prowadzenie terapii indywidualnych w osobnych gabinetach.

Cały nasz zespół nieustannie monitoruje sytuację oraz wytyczne, a wszelkie podejmowane przez nas czynności mają zapewnić Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

42 wyświetlenia